Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dość folkloru, chcemy pop!

Utworzony przez SBB, 27 czerwca 2008 r. o 06:31
panie marek, no więc KTO konkretnie ustalał program dni białej ? izbicki dyrektor mok ? czapski prezydent miasta ? somerlik ? pani leszczyńska z um ? wiesz pan ? jeśli wiesz to mów ! jeśli nie wiesz to się dowiedz , wszak jesteś podobno dziennikarzem. a tak przy okazji : jak będziesz piał zachwyty na folwarkiem ludowym (a wiem że lubisz te klimaty) to zapytaj ILE pieniędzy z naszych kieszeni (czyli z um i mok) poszło na ten cyrk, to chyba nie tajemnica ? i zapytaj co miasto ma z tego że zaprasza zespol np z hiszpanii ? tzn KTO konkretnie na tym korzysta ? czy zespol np z hiszpanii czy innej brazylii zaprasza potem jakiś zespol nasz tzn z bialej i KTO tam jezdzi ? np w jakim charakterze (podobno) była w hiszpanii wicedyrektor mok ? i KTO za to zaplacil ? jako podatnik chętnie poczytam o tym, nie wiem a chcialbym wiedzieć. powiesz mi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~nizina~ : widać że w temacie nie jesteś . Myślisz że skąd się biorą koncerty ? w różnych mniejszych bądź większych miastach ? co sama Doda sobie organizuje ? . Teraz są inne czasy technika poszła do przodu to już żadna nowość że można napisać mejla do wykonawcy lub pw na myspace chyba jesteś 100lat za murzynami ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to ty Dolina "w temacie nie jesteś" ale za to 100 lat za Eskimosami ? A po co ty niby pisałeś tego maila do Dody ? Odpowiedziała ci ? Loda zaproponowała ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisałem po co żeby wiedzieć . A nie srać się i powtarzać jak ta z urzędu że na nikogo innego nie stać ich . Już mam dość folkloru w białej co 2tygodnie kogo to interesuje ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że internauci mają krótką pamięć bo na lotnisku z okazji dni Białej występowały Brathanki. Elektryczne Gitary ponadto T. Love, Oddział Zamknięty. Lombard, Szymon Wydra, Wilki, Janowski., Makowiecki, GOYA to tyle co pamiętam. Łatwo krytykować a możę więcej inicjatywy. Część młdzieży która włączyła się do organizacji Dni sprowadziła swoje zespoły , ktore dwa razy występowały na Placu Wolnosci. Trudno niestety wszystkim dogodzić. Pozdrowienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie ale co tu gadać! Dyrektor Mok-u jest zapalonym amatorem (amatorem bo z wykształcenia jest nauczycielem chemii) tańca folklorystycznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widzę że internauci mają krótką pamięć bo na lotnisku z okazji dni Białej występowały Brathanki. Elektryczne Gitary ponadto T. Love, Oddział Zamknięty. Lombard, Szymon Wydra, Wilki, Janowski., Makowiecki, GOYA to tyle co pamiętam. Łatwo krytykować a możę więcej inicjatywy. Część młdzieży która włączyła się do organizacji Dni sprowadziła swoje zespoły , ktore dwa razy występowały na Placu Wolnosci. Trudno niestety wszystkim dogodzić. Pozdrowienia.
Uwierz że pisałem już kilkanaście mejli i ani razu nie odpisał jak pytałem czy by udostępnili scenę na amfiteatrze bądź na placu ale nikt nie raczył odpisać . A Ci z cjm mogą robić bo to ....... pana prezydenta i wszystko jasne a zwykły mieszkaniec nic tu zrobić nie może . Niech otworzą wrescię jakiś club ze sceną na koncerty.... . Niech ten dyrektor MOK-u odejdzie bo on tyle z kulturą ma wspólnego co ja z muzyką ludową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HC Dolina BPA napisał:
Niech ten dyrektor MOK-u odejdzie bo on tyle z kulturą ma wspólnego co ja z muzyką ludową
I tu sie z tobą Dolina wyjątkowo zgadzam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto go wogóle wybiera chodzi mi o dyrektora MOK-u . Jest on na jakiś czas czy to taki drugi Listkiewić z PZPN-u ? dziś znów się szczycił w TV jaki cudowny festyn w Białej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma żadnej kadencji, prezydent miasta go powołuje i odwołuje kiedy chce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to póki nasz prezydent jest to będzie biesiadnie w białej ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Jakieś kłopoty z czytaniem chyba ?
tez mnie sia tak wydaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...